Home / Warunki Kwalifikacyjne Chorwacji Są Bardzo Wymagające!

Warunki Kwalifikacyjne Chorwacji Są Bardzo Wymagające!

Mattia Zaccagni, ubrany we włoską Koszulki Piłkarskie , strzelił gola w ostatniej minucie doliczonego czasu gry w stylu Del Piero, zmieniając wynik na 1-1, co całkowicie odmieniło losy Włoch i Chorwacji, a także zmieniło trend Pucharu Europy.

Chorwacja strzeliła pierwszego gola. Pan Złota Piłka w Koszulka Modrić uratował się po niecelnym rzucie karnym i szybko strzelił gola. Jeśli wynik utrzyma się do końca, Włosi znajdą się w opłakanym stanie. Ale Włosi wierzyli, że ich los jest w ich własnych rękach i w ostatniej minucie zainscenizowali gola Del Piero na Mistrzostwach Świata 2006, aby płynnie awansować.

Chorwacja remisowała dwa mecze z rzędu i możesz sobie wyobrazić, jak to jest gorzkie. Teraz Chorwacji bardzo trudno jest awansować! Ponieważ muszą spełnić cztery warunki jednocześnie: Anglia musi pokonać Słowenię różnicą ponad trzech goli, Dania, Portugalia i Turcja muszą pokonać odpowiednio Serbię, Gruzję i Czechy. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jeśli Chorwacja chce się zakwalifikować, potrzebuje pomocy połowy Europy.