Home / Przegrana 0-1, Natychmiast Szukajcie Messiego!

Przegrana 0-1, Natychmiast Szukajcie Messiego!

Argentyna pokonała Ekwador 1:0 i odniosła kluczowe zwycięstwo przed Pucharem Ameryki. Messi wszedł jako rezerwowy w 56. minucie. 17-letni ekwadorski zawodnik wymienił Koszulki Piłkarskie z Messim po meczu.

Argentyna jednak nie wygrała tego meczu łatwo. Choć pod względem siły Argentyna jest o wiele lepsza od Ekwadoru. Podczas meczu, choć Argentyna przejęła inicjatywę, tak naprawdę nie wyrządziła większych szkód. Bramkę zdobył Di Maria. Choć 36-letni anioł wciąż potrafi latać, nie ma już szybkości z przeszłości, ale jego następca jeszcze nie pojawił się w argentyńskiej drużynie.

Messi zastąpił Di Marię w 56. minucie, a 51 000 widzów wybuchło brawami, aby wyrazić swój szacunek dla Messiego. Po meczu, który mały słodziaczek dostał drogocenne Koszulka Messi ? Kendry Paez z Ekwadoru. Jako numer 10 w Ekwadorze, idolem Kendry'ego jest Messi. Dlatego nawet jeśli przegra, nie będzie zawiedziony, ponieważ dostał koszulkę, uścisk i wsparcie od swojego idola!