Home / Angelo Colombo Strzelił Dwa Gole W Ciągu 4 Minut, Wyprzedzając

Angelo Colombo Strzelił Dwa Gole W Ciągu 4 Minut, Wyprzedzając

Sezon zasadniczy właśnie się zaczyna. Przed oficjalnym meczem odbędą się mecze towarzyskie lub przedsezonowe. Te mecze dadzą również wielu młodym graczom możliwość noszenia Koszulki Piłkarskie do gry. Dzisiaj dwie drużyny towarzyskie to AC Milan i Manchester City. Obie drużyny są gigantami w pierwszej piątce lig, więc jak wypadną w grze?

Wynik meczu towarzyskiego nie będzie wliczany do punktów. Wiele drużyn da szansę gry młodym graczom. Jednak ich pragnienie zwycięstwa się nie zmieni. W pierwszej połowie Haaland objął prowadzenie dla Manchesteru City, 1-0. W tym czasie Angelo Colombo, ubrany w Koszulka AC Milan , strzelił dwa gole w ciągu 4 minut, wyprzedzając, bezpośrednio wyprzedzając wynik 2-1. W drugiej połowie obie strony strzeliły gola, ustalając wynik na 3-2, a AC Milan wygrał ten mecz towarzyski. Na koniec meczu AC Milan 3-2 Manchester City, co jest również dobrym początkiem nowego sezonu. Życzę im wszystkiego najlepszego w nowym sezonie.